Умови та правила повернення коштів
(дійсна редакція від 22.05.2023)

Політика відмови від послуг
Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від Послуг та отримати відшкодування коштів.
Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни.
Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість Повернення коштів відбувається протягом 7 робочих днів від моменту позитивного підтвердження повернення. В особливих ситуаціях термін повернення коштів може бути продовжено до 14 днів.


Політика відмови від онлайн-навчання
Ви маєте право повернути кошти за онлайн-навчання:

- програма терміном до 14 днів – протягом 3-ох днів від дати старту навчання

- програма терміном від 1 місяць та більше –протягом 14-ти днів від дати старту навчання

Для отримання повернення коштів зв'яжіться з нами для отримання дозволу запит на повернення в установленому порядку.


Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення, напишіть нам за адресою manager1.focuseat@gmail.com або відділу підтримки у Телеграм. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення повідомленням на номер, вказаний при оформленні замовлення.

Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ і email, зазначені при оформленні замовлення; назва Послуги (курсу, пакета послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.

Ви розумієте, що, якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення


Наслідки відмови від послуг
Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом 14 робочих днів з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. Ми втримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, що не подивилися доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.

Особливі умови відмови та додаткові гарантії повернення

Ми безумовно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів і ін.) Або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі Умови відмови від послуг на сторінці замовлення продукту.


Закінчення періоду відмови
У разі, якщо Послуги були надані в повному обсязі до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків і матеріалами) і / або до моменту отримання запиту на повернення, повернення грошових коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.

© 2022 FOCUS eat

ФОП Іваніщук Ольга Ігорівна
РНОКПП 26009055535417
© 2018-2023. Всі права захищені