Знижка 57%
Перший в Україні інтенсив навичок інтуїтивного харчування
Тривалість - 10 днів
Революційний "АНТИ-дієтичний" підхід - працюємо з головою та їжею 10 днів
"Можна все"
Формат - відео в записі
Твій крок до свободи від їжі та зайвої ваги
Твій крок до свободи від їжі та зайвої ваги
Навчись їсти інтуїтивно, без переїдань, без виключення улюбленої їжі та без підрахунку калорій, щоб отримати бажане тіло через задоволення
Які результати отримують учасниці вже через 10 днів
ТЕМА 1. Введення. Міфи і упередження у інтуїтивному харчуванні. У що потрібно перестати вірити щоб поміняти силу волі, звичку страждати і терпіти на довіру до свого тіла?
ТЕМА 4. Неочевидні побутові причини через які ми розриваємо зв"язок із тілом навіть не підозрюючи про це: виявити і ліквідувати.
ТЕМА 5. Фінал. Емоційні переїдання як наслідок втрати зв'язку з тілом. Провальні та робочі стратегії виходу із пекельного кола "обмеження-переїдання-зрив-невдоволеність-обмеження" назавжди.
ТЕМА 2. Нетривожний шлях до харчування - як взяти під контроль апетит та перестати постійно під'їдати.
ТЕМА 3. Як повернути тілу вроджену можливість слухати і розуміти сигнали свого тіла. Зв'язок тіла, розуму та голоду.
Спробуй систему інтуїтивного харчування, якщо:
Хочеш кайфувати від власного тіла
і перестати ненавидіти себе, після погляду у дзеркало
Мрієш перестати обмежувати себе та зриватись
на солодке і швідливе та жаліти потім про це
Вже намагалась схуднути на інстаграм-марафонах
і мала негативний досвід, коли вага тільки збільшилась
МОЖНА ВСЕ
Ми НЕ виключаємо із раціону солодке та смачне, а вчимо його їсти так, як їдять стрункі від природи люди (за допомогою методу ІНТУЇТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ)
Переглянь фотографії, що їдять учасниці інтенсиву під час навчання
Якщо ти сумніваєшся чи підійде для тебе цей інтенсив, команда Focus.eat розробила спеціальні умови гарантії повернення коштів
Ми впевнені у високій якості навчання, тому, якщо протягом 3 днів, після оплати інтенсиву ти зрозумієш, що поки не готова змінити своє життя - ми повернемо тобі кошти
Інтенсив "Можна ВСЕ"
590
1390
Пройди швидкий тест і дізнайся про наявність у тебе дієтичного мислення
Не можеш зрозуміти, чи підійде для тебе цей ІНТЕНСИВ?
Обери месенджер та натисни на кнопку
Після тесту, на знак вдячності за твою активність, ми відправимо чек-лист "Як почати так, як їдять стрункі від природи люди", на зручний месенджер
Відповіді на найпоширеніші запитання
 • Чи буде написання особистої програми схуднення?
  Focus.eat:
  У нас немає готових програм схуднення і харчування. На інтуїтивному харчуванні ми вчимо, як опираючись на розуміння потреб власного тіла, скласти свій індивідуальний комфортний раціон.
 • А чому 10-денний, якщо є дні без навчання?
  Focus.eat:
  Загальна тривалість інтенсиву із супроводом кураторів та автора курсу - Олі, саме 10 днів. Дні без навчання учасники можуть використати як додатковий час для повторного перегляду та комфортного темпу проходження уроків.
 • Це теж саме що інтервальне голодування?
  Focus.eat:
  Інтуїтивне харчування це НЕ дієта, Не меню для схуднення, Не голодування та інші обмежуючі програми.
  Інтуїтивне харчування означає, що ви миритеся з усіма видами їжі. На відміну від традиційних дієт, які обмежують або забороняють певні продукти, інтуїтивне харчування вимагає від вас перестати дивитися на їжу як на «хорошу» чи «погану». Натомість ви слухаєте своє тіло і їсте те, що вам подобається.
 • Це інтенсив по психології?
  Focus.eat:
  Матеріали інтенсиву поєднані таким чином, щоб працювати над психологічним (емоційним) станом та фактичною побудовою власного раціону, на основі відчуттів та потреб власного організму.
 • Чи підійде цей інтенсив, якщо я: вегетаріанець, годуюча мама, якщо в мене є якесь захворювання та не виживаю певні продукти?
  Focus.eat:
  Інтуїтивне харчування не зобовʼязує вас обмежувати чи перествати їсти певні категорії продуків які ви любите. Якщо в вас зараз хронічне захворювання в стані загострення, то ми рекомендуємо зачекати періоду ремісії для комфортного початку навчання
  Ми не пропонує жорстких змін в харчуванні, вживання БАДІв та будь-яких обемежень, ми працює через роботу з головою та харчуванням.
 • Де буде проходити інтенсив?
  Focus.eat:
  Інтенсив проходить на платформі Kajabi, де кожна учасниця має особистий кабінет та може відслідковувати власний прогрес. Все спілкування між учасницями між кураторами та автором, буде відбуватися в окремій групі в Телеграм.
 • Що робити якщо в мене немає Telegram?
  Focus.eat:
  Для вашого комфорту ми створюємо чати в телеграм для підтримки та спілкування учаниць з кураторами та автором програми. Тому, ви можете завантажити Телеграм на свій смартфон, компʼютер або просто відкрити в браузері це є БЕЗКОШТОВНО.
 • Що буде після оплати?
  Focus.eat:
  Після оплати з вами звʼяжеться менеджер проєкту, який розповість усі деталі та зможе надати відповіді на усі ваші запитання.
  Після звʼязку з менеджером, ви отримаєте доступ до платформи з навчанням і зможете виконати Передзавдання.
 • Я не змогла оплати через сайт/хочу оплатити на карту. Що мені робити?
  Focus.eat:
  Якщо ви сумніваєтесь, щодо сервісу оплати або вам не вдалось оплатити, ви можете написати нам в інстаграм @focus.eat, телеграм @focuseat або зателефонувати +38 (068) 68 23 571. Наш менеджер надасть вам реквізити, і ви зможете оплати зручним для вас способом.
 • Чи можна повернути кошти, якщо мені не сподобається?
  Focus.eat:
  Ми впевнені у високій якості навчання, тому, якщо протягом 3 днів, після старту інтенсиву ви зрозумієте, що поки не готові змінити своє життя - ми повернемо вам кошти.
 • Якщо я не встигну пройти інтенсив за 10 днів, то що мені робити?
  Focus.eat:
  Доступ до інтенсиву та матеріалів - 30 днів
 • Чи можливо отримати результат за 10 днів, якщо у вас є програми на 6 тижнів?
  Focus.eat:
  Пропрацювання кожного уроку принесе вам багато результатів та розумінь своїх проблем та шляхів їх вирішення. Той хто пройде інтенсив обовʼязково отримає перші результати.