Відео-уроки в записі
тривалістю 15-30 хв - переглядайте, коли зручно
10-денний трансформаційний онлайн-інтенсив для зайнятих жінок, які переїдають на стресі
ПСИХОЛОГІЯ СТРУНКОСТІ
Знайди та подолай істинну причину емоційних переїдань, щоб схуднути та утримати результат, навіть без сили волі
старт
тривалість
формат
онлайн
У 2024 РОЦІ
10 днів
Аудіопрактики для боротьби зі стресом та переїданнями на рівні підсвідомості

Розбір індивідуальних ситуацій у групі на онлайн зустрічі
результати учасниць, які переконались, що інтенсив працює
Оплачуй прямо зараз і отримай урок в подарунок
"Цукор - наркотик чи ні? Як перестати зриватись на солодке і смачне?"
абсолютно безкоштовно
мотивація та підтримка через ком'юніті
інструменти збалансованого харчування
психологія
Це буде твій перший інтенсив, де не потрібно зважуватись, де немає дедлайнів та жорстких правил
Програма інтенсиву
Як проходить інтенсив
Що тебе зупиняє?
Не впевнена, що вийде?
Цей інтенсив пройшло вже 1000+ учасниць і вони вже побачили результат! Наші куратори та відділ турботи завжди поряд.
Дорого?
Погодься, щоб бути вільною від переїдань та екологічно переносити стрес, розумним рішенням буде витратити хоча би 16$. Навіть твої нові джинси коштують дорожче:)
Наважуйся і реєструйся.
Немає часу?
У всіх нас є 24 години на добу. І ми самі обираємо, як розпоряджатись цим часом. Приділи, нарешті, час собі.
Всі уроки залишаються на платформі на 20 днів. Дивись тоді, коли зручно тобі
Вже намагалась схуднути на інстаграм-марафонах
Будь-який стрес, тривога чи відсутність настрою
Ти вічно відчуваєш втому і не маєш енергії
і це призводило лише до збільшення ваги
прокидаєшся вже втомленою
починаєш їсти все, без зупину
спробуй систему, коли ти не лише міняєш меню і тренуєшся, а працюєш глибоко із причинами. Цей інтенсив для тебе, якщо:
Всього 10 днів інтенсиву і в тебе уже є перші і серйозні результати
Ольга Іваніщук
Привіт!
Мене звуть Ольга Іваніщук, і я дуже рада тебе вітати у нашому клубі сучасних жінок, які хочуть правильно харчуватися, займатися без сили волі та бути щасливими. І як результат – схуднути, стати більш енергійними та впевненими в собі.

Я говорю про це так впевнено, тому що кілька років тому вирішила змінити своє життя.

Сьогодні я сертифікований коуч-нутриціолог (сертифікат: Health and Nutrition LIFE COACH, Transformation Services, Inc., 2019). Спікер. Ведуча офлайн та онлайн тренінгів
Ми впевнені у високій якості навчання, тому, якщо протягом 3 днів, після старту інтенсиву ви зрозумієте, що поки не готові змінити своє життя - ми повернемо вам кошти
Психологія стрункості
990
Відповіді на найпоширеніші запитання
 • Чи буде написання особистої програми схуднення?
  Focus.eat:
  Інтенсив "Психологія стрункості" не розрахований на швидке схуднення. Ціль зараз - встановити правильні відносини з їжею і забрати емоційні переїдання і зриви на шкідливу їжу. Якщо забрати цю причину - ви зможете далі худнути без напрягу і без тримань себе у жорстких рамках
 • Я проходила багато програм і вже зневірилась в собі. Коли обмежую себе - виходить схуднути, але як тільки відпускаю контроль - вага повертається і часто з плюсом. Є зміст йти в інтенсив?
  Focus.eat:
  Інтенсив "Психологія стрункості" - абсолютна протилежність всім програм і марафонам схуднення чи правильного харчування, які ви проходили раніше. Це не про скидання ваги тут і зараз, не про списки заборонених продуктів, не про нереальні очікування від тіла.
  Тут ви глибоко "розкопаєте" істинні причини чому раніше не виходило (це не тому, що немає сили волі чи ви лінива) і зрозумієте як забрати те, що дійсно не дає схуднути - переїдання на емоціях та зриви.
 • Це інтенсив із психології чи як?
  Focus.eat:
  Цей інтенсив направлений на подолання емоційних переїдань і зривів і на налагодження нормальних стосунків з їжею. Матеріали інтенсиву поєднані таким чином, щоб одночасно і системно працювати над психологічним (емоційним) станом та побудовою власного раціону без списку заборонених продуктів на основі відчуттів та потреб власного організму.
 • Чи підійде цей інтенсив, якщо я: вегетаріанець, годуюча мама, якщо в мене є якесь захворювання та не вживаю певні продукти?
  Focus.eat:
  На інтенсиві не буде жорсткого обов'язкового МЕНЮ. Ми дамо рекомендації як на основі того, що ви любите їсти, можете їсти і які продукти доступні побудувати власний збалансований раціон, адже однією із причин переїдань є те, що ми не даємо нашому тілу все необхідне. Лише якщо в вас зараз хронічне захворювання в стані загострення, то ми рекомендуємо зачекати періоду ремісії для комфортного початку навчання.
  Ми не пропонує жорстких змін в харчуванні, вживання БАДІв та будь-яких обемежень, ми працюємо через роботу з головою та харчуванням.
 • Чи підійде цей інтенсив, якщо я: вегетаріанець, годуюча мама, якщо в мене є якесь захворювання та не виживаю певні продукти?
  Focus.eat:
  Ми не зобовʼязуємо вас обмежувати чи переставати їсти певні категорії продуктів які ви любите. Якщо в вас зараз хронічне захворювання в стані загострення, то ми рекомендуємо зачекати періоду ремісії для комфортного початку навчання
  Ми не пропонуємо жорстких змін в харчуванні, вживання БАДІв та будь-яких обмежень, ми працюємо через роботу з головою та харчуванням.
 • Де буде проходити інтенсив?
  Focus.eat:
  Інтенсив проходить на платформі Kajabi, де кожна учасниця має особистий кабінет та може відслідковувати власний прогрес. Все спілкування між учасницями між кураторами та автором, буде відбуватися в окремій групі в Телеграм.
 • Що робити якщо в мене немає Telegram?
  Focus.eat:
  Для вашого комфорту ми створюємо чати в телеграм для підтримки та спілкування учаниць з кураторами та автором програми. Тому, ви можете завантажити Телеграм на свій смартфон, компʼютер або просто відкрити в браузері це є БЕЗКОШТОВНО.
 • Що буде після оплати?
  Focus.eat:
  Після оплати з вами звʼяжеться менеджер проєкту, який розповість усі деталі та зможе надати відповіді на усі ваші запитання.
  Після звʼязку з менеджером, ви отримаєте доступ до платформи з навчанням і зможете виконати передзавдання.
 • Я не змогла оплати через сайт/хочу оплатити на карту. Що мені робити?
  Focus.eat:
  Якщо ви сумніваєтесь, щодо сервісу оплати або вам не вдалось оплатити, ви можете написати нам в інстаграм @focus.eat, телеграм @focuseat або зателефонувати +38 (068) 68 23 571. Наш менеджер надасть вам реквізити, і ви зможете оплати зручним для вас способом.
 • Чи можна повернути кошти, якщо мені не сподобається?
  Focus.eat:
  Ми впевнені у високій якості навчання, тому, якщо протягом 3 днів, після старту інтенсиву ви зрозумієте, що поки не готові змінити своє життя - ми повернемо вам кошти.
 • Якщо я не встигну пройти інтенсив за 10 днів, то що мені робити?
  Focus.eat:
  Доступ до інтенсиву та матеріалів - 20 днів
 • Чи можливо отримати результат за 10 днів?
  Focus.eat:
  Завдання інтенсиву "Психологія стрункості" - знайти істинні причини переїдань та зривів, повністю забрати або зменшити їх (залежно від вашого минулого досвіду). Ви отримаєте детальний план як пропрацьовувати проблему після завершення інтенсиву або самостійно, або разом із нами у наступних програмах.
Після тесту, на знак вдячності за твою активність, ми відправимо чек-лист "4 секрети струнких людей"
Не можеш зрозуміти, чи підійде для тебе цей ІНТЕНСИВ?
Пройди швидкий тест і дізнайся чи є в тебе переїдання емоційного характеру
Обери месенджер та натисни на кнопку